usługi
Klienci indywidualni
Sprzedaż domu Wrocław

Sprzedaż Domu Wrocław

Podejmując poważną decyzję, jaką jest sprzedaż domu, mamy nadzieję, że nasz dom sprzedamy w krótkim czasie i w jak najlepszej cenie. Niestety rynek nieruchomości jest bardzo nieprzewidywalny i często rzeczywistość w nieprzychylny nam sposób weryfikuje nasze oczekiwania. Co za tym idzie w następstwie, proces sprzedaży staje się długi i kłopotliwy. Zniechęceni procesem zbycia nieruchomości podejmujemy nagłą decyzję o powierzeniu sprawy agencji nieruchomości, a w ten sposób najłatwiej trafić na osoby niekompetentne.  Podjęcie współpracy z profesjonalną agencją nieruchomości przy sprzedaży domu to gwarancja bezpieczeństwa zawarcia potencjalnej transakcji. Pośrednicy z biura Qivi Property zapewniają kompleksową obsługę transakcji związanej ze sprzedażą domu we Wrocławiu, jak i w okolicy.

Sprzedaż domu - Współpraca z Qivi Property?

Zespół Qivi Property posiada wymagane doświadczenie i wysokie kompetencje w zakresie sprzedaży domów na terenie Wrocławia oraz gmin położonych w najbliższej okolicy. Transakcję związaną ze sprzedażą domu obsługujemy kompleksowo, zaczynając od przeanalizowania opinii rynkowej w zakresie wartości nieruchomości. Kolejny etap to przygotowanie profesjonalnej oferty sprzedaży domu i wprowadzenie jej na rynek zbytu, poprzez zorganizowanie promocji. Docieramy w ten sposób nie tylko do potencjalnych Klientów z rynku, ale także do naszej bazy osób zainteresowanych taką nieruchomością. Nasze zadanie to także prezentowanie nieruchomości potencjalnym nabywcom, a także negocjowanie warunków sprzedaży w taki sposób, aby zadowolić oczekiwania naszych Klientów z uzyskanej ceny. Nasz sposób działania pozwala na znaczące skrócenie czasu oczekiwania na sprzedaż oraz uzyskanie oferty cenowej, która nie będzie wynikała z pośpiechu Klienta. Nie możemy również zapomnieć o bezpieczeństwie związanym z nieuczciwymi praktykami stosowanymi na rynku nieruchomości, które nasza agencja nieruchomości błyskawicznie rozpozna.
Qivi Property s. c.
ul. Grabiszyńska 233a
53-235 Wrocław
Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu.
Ta strona korzysta z plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz zablokować je w ustawieniach przeglądarki internetowej.