usługi
Klienci indywidualni
Sprzedaż działki Wrocław

Sprzedaż Działki Wrocław

Sprzedaż działki we Wrocławiu i okolicach bywa często trudniejsza niż sprzedaż domu lub mieszkania. Wielomiesięczne czekanie na potencjalnego Klienta, negocjacje i rozmowy przerywane bez konkretnego powodu oraz setki zapytań, które nie przynoszą żadnych efektów, to tylko niektóre przeciwności, które czekają na Sprzedawcę. Mogłoby się wydawać, że niezabudowany grunt jest nieruchomością, której sprzedaż nie powinna przysporzyć większych problemów. Nic bardziej mylnego!
Co zrobić, aby działkę we Wrocławiu sprzedać szybko i w ustalonej cenie? Skorzystaj z usług profesjonalnej Agencji Nieruchomości. Nasze biuro Qivi Property dysponuje doświadczonym i profesjonalnym zespołem agentów, którzy dokładnie wiedzą, jak znaleźć odpowiedniego Nabywcę chętnego do zakupu proponowanej nieruchomości. Decydując się na sprzedaż działki, wykonamy w imieniu Sprzedającego szereg czynności, które pozwolą nie tylko zaoszczędzić czas, ale i pieniądze, które można utracić w procesie negocjacyjnym. Pierwszym krokiem będzie zebranie wszystkich wymaganych do sprzedaży technicznych dokumentów oraz przygotowanie dokumentów, o które potencjalny Kupujący może pytać. Drugi etap to przygotowanie materiałów reklamowych: profesjonalnych zdjęć, opisu nieruchomości, tekstu marketingowego opisującego zalety lokalizacji. Trzeci etap to szeroko pojęta promocja wśród Klientów z rynku oraz Klientów z naszej bazy Inwestorów.

Sprzedaż działki - Współpraca z Qivi Property?

Cały proces związany z obsługą Klienta oraz prezentowaniem działki obsługuje nasza Agencja Nieruchomości. Naszym pragnieniem jest, aby nasi Klienci nie musieli inwestować swojego cennego czasu w proces sprzedażowy oraz nie wychodząc z domu, kontrolowali telefonicznie bądź mailowo efekty naszej pracy.
Qivi Property s. c.
ul. Grabiszyńska 233a
53-235 Wrocław
Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu.
Ta strona korzysta z plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz zablokować je w ustawieniach przeglądarki internetowej.