usługi
Klienci indywidualni
Sprzedaż mieszkania Wrocław

Sprzedaż Mieszkania Wrocław

Sprzedaż mieszkania we Wrocławiu wiąże się z wieloma potencjalnymi problemami, o których można nie mieć pojęcia. Bez odpowiedniego doświadczenia w branży nieruchomości i wiedzy, łatwo można zostać oszukanym przez nieuczciwych kupujących, ale także zostać zmanipulowanym w celu sprzedaży mieszkania w bardzo zaniżonej cenie.
Bezpieczna i szybka sprzedaż mieszkań we Wrocławiu to nasza specjalność. Zobowiązujemy się przed naszymi Klientami dokonać wszelkich starań, aby sprzedać mieszkanie w określonym wspólnie przedziale czasowym. Duże zaangażowanie i doświadczenie naszych agentów nieruchomości pozwala nam na doprowadzenie do zakończenia transakcji sprzedaży mieszkania w relatywnie krótkim czasie. Zaufanie naszych Klientów budujemy w oparciu nie tylko o nasze wyniki, ale także w oparciu o wysoką kulturę i etykę zawodową, która naszym zdaniem leży u podstaw udanej współpracy. Zawsze walczymy o jak najwyższą kwotę transakcji - cenę uzyskaną ze sprzedaży mieszkania. Twoje mieszkanie pragniemy sprzedać nie tylko w krótkim czasie, ale także korzystnie cenowo.

Sprzedaż mieszkania - Dlaczego wybrać Qivi Property?

Obsługa Klientów według najwyższych standardów to element, który wyróżnia nas na tle wrocławskiej konkurencji. Nastawienie na dobrą relację z Klientem, nie tylko przed sprzedażą mieszkania, ale i po sprzedaży, pozwala nam na dokonywanie kolejnych transakcji pośrednictwa w sprzedaży mieszkań we Wrocławiu i okolicach już z polecenia. Sprawny i regularny kontakt z agentem to w naszej agencji nieruchomości standard. Mamy na uwadze potrzebę Klienta dotyczącą chęci monitorowania wszystkich działań związanych ze sprzedażą. Pragniemy zapewnić, że powierzając naszemu biuru pośrednictwa nieruchomości swoje mieszkanie, możesz być pewny, że od pierwszego dnia zrobimy wszystko, aby sprzedać je w jak najlepszej cenie i jak najkrótszym czasie.
Qivi Property s. c.
ul. Grabiszyńska 233a
53-235 Wrocław
Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu.
Ta strona korzysta z plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz zablokować je w ustawieniach przeglądarki internetowej.